عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس

عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس

آنچه در این مقاله می خوانید:

عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس و یا جراحی زیبایی واژن، برای زیباسازی این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد. متخصصان برای زیباسازی واژن از دو طریق کوچک کردن لبه های داخلی یا لابیای مینور و تغییر فرم لب های بیرونی واژن یا لابیای ماژور این کار را انجام می دهند.

برای انجام این عمل، یک متخصص خوب باید بتواند بدون آسیب رساندن به واژن، بخش های اضافی و چین و چروک های این قسمت را از بین ببرد بدین دلیل که بزرگ شدن لابیای مینور، در طول زمان باعث آزار و اذیت بیماران شود همین عامل باعث ناراضی بودن افراد از شکل واژن خود شده است و باعث شده که خیلی از خانم ها به فکر عمل لابیاپلاستی بیافتند تا از این طریق بتوانند به بهبود روابط زناشویی و حفظ عزت نفس خود کمک کنند.

 
 

انواع روش های عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس

عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس، به صورت معمول توسط متخصص زنان انجام می شود. این عمل جراحی از 2 طریق برش با لیزر و یا استفاده از تیغ جراحی امکان پذیر می باشد.

 

روش اول عمل زیبایی لابیاپلاستی با جراحی

در این روش بخش های اضافی و چین و چروک های لابیای مینور توسط تیغ جراحی برداشته می شود. البته باید دقت داشت که مراقبت های بعد از این عمل جراحی بسیار مهم می باشد.

 

روش دوم عمل لابیاپلاستی به وسیله لیزر

این روش کمتر تهاجمی بوده و همان طور که از عنوان آن مشخص است، برداشتن قسمت های اضافی و چین و چروک ها به وسیله لیزر انجام می گیرد.

 
 

مزایای عمل لابیاپلاستی در شرق تهران

عمل لابیاپلاستی، از مهم ترین انواع عمل است که باعث آرامش خاطر خان ها می شود و همچنین باعث افزایش لذت جنسی در حین مقاربت می شود. به همین دلیل بسیاری از متخصصین بر این باورند که این عمل جراحی تاثیر مثبتی بر روی روابط زن و مرد دارد.

عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی در واژن کمک می کند و در کاهش بروز قارچ و عفونت در این ناحیه موثر می باشد.

دکتر آمنه حدادان، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در شرق تهران
جراح زیبایی و درمانی ناحیه ژنیتال | کولپوسکوپی | کربوکسی تراپی | اوزون تراپی | RF واژینال (هیگز) | لیزرمونالیزاتاج

تماس جهت اخذ نوبت :

مطب تهرانپارس 02176710465 | 09904162293 

مطب مرزداران: 09100644274

 

چه کسانی کاندیدای مناسب برای لابیاپلاستی هستند؟

عواملی مانند افزایش سن، زایمان، ژنتیک و فعالیت های جنسی می توانند بر روی بزرگ شدن لابیای خانم ها تاثیر گذار باشند.

به همین علت بسیاری از خانم از انجام دادن فعالیت هایی مانند رعایت بهداشت، ورزش کردن، پوشیدن لباس های تنگ، عفونت های دستگاه ادراری، پیاده روی، پوشیدن شلوار یوگا، لباس شنا، شلوار تمرینی و …. رنج می برند. همچنین خانم هایی نیز هستند از رابطه های عاشقانه خود با شریک زندگی آشنایی دارند به همین دلیل به متخصصان زنان مراجعه کرده و خواهان انجام عمل لابیاپلاستی در شرق تهران توسط پزشکان حاذق به بهترین روش هستند.

ژنیتال  

اقداماتی  که فرد قبل از عمل لابیاپلاستی باید انجام دهد؟

مراجعه به یک جراح متخصص زنان، قبل از انجام عمل جراحی لابیاپلاستی باید صورت بگیرد تا به او گفته شود چه اقداماتی را باید قبل از جراحی انجام دهد تا با نتیجه بهتری روبرو شود. اقدامات زیر توسط پزشک برای افراد قبل از عمل جراحی توصیه می شود:

1- معاینه جسمی قبل از عمل

قبل از انجام عمل لابیاپلاستی، فرد بیمار توسط یک پزشک معتبر باید معاینه شود تا در صورت داشتن عفونت، عفونت درمان شده و بعد عمل جراحی صورت پذیرد. همچنین در این حین عمل پاپ اسمیر انجام  می شود.

 

2- انجام معاینات پزشکی در قبل از جراحی

دومین مرحله  که متخصص زنان تجویز می کند، انجام آزمایشات قبل از عمل می باشد.

بیشتر بدانید >>   جراحی هودکتومی یا هود ریداکشن ( عمل زیبایی کلیتوریس)
 

3- اقدامات دارویی

قطع یک سری دارو ها به بیماران تاکید می شود. دارو هایی مانند ویتامین E، آسپرین، داروهای ضدالتهاب و چای سبز باید بلافاصله قطع شوند، زیرا باعث خونریزی در حین عمل جراحی می شوند.

 

4- سیگار کشیدن

کشیدن سیگار و قلیان بهتر است 1 هفته قبل و 1 ماه بعد جراحی قطع شود. به این دلیل که این مواد دودزا از بهبود بخیه ها، عفونت ها و بهبود زخم جلوگیری می کند.

 

5- روابط جنسی

توصیه می شود شبل قبل از عمل لابیاپلاستی از رابطه جنسی جلوگیری شود.

 

6- استحمام و بهداشت

قبل از جراحی دوش گرفتن یک امر ضروری می باشد. بهتر است ناحیه تناسلی 3 روز قبل و یا بلافاصله قبل جراحی از موهای زائد پاک سازی شود.

 
 

5 مراقبتی که باید بعد عمل جراحی لابیاپلاستی انجام داد

یکی از دلایلی که باعث کاهش درد، بهبود بهتر زخم و رسیدن به نتایج بهتر می شود، مراقبت ها و رعایت نکاتی بعد از عمل جراحی می باشد که هرچه بیشتر به انجام آن ها توجه کنید، سلامتی خود را سریع تر بدست می آورد.

 

1- استراحت

استراحت بعد از عمل لابیاپلاستی اولین امر مهم می باشد. طبیعاتا هرچه دوره استراحت بیشتر باشد مراحل بهبود زودتر اتفاق می افتد. در نتیجه اگر 1 روز تا 1 هفته در خانه بمانید سریع تر سلامتی خود را بدست می آورید.

 

2- رژیم غذایی

بعد از عمل جراحی بسیاری از افراد دچار یبوست می شوند. پس بهتر است رژیم غذایی خود را طوری تنظیم کنید که یبوست بر روی افزایش تورم و بخیه تاثیر نگذارد. بهتر است در این دوران از خوردن فست فود و غذاهای چرب بپرهیزید، زیرا این نوع غذاها سبب ایجاد یبوست و باعث التیام زخم ها نمی شود.

 

3- کمپرس آب سرد

در 24 ساعت بعد از جراحی باید از کمپرس آب سرد استفاده شود. بسیاری از پزشکان معتقدند که کمپرس آب سرد باعث تسکین خونریزی بعد از عمل، درد و تورم می شود.

 

4- پاکیزگی و استحمام

بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی رعایت بهداشت بسیار مهم می باشد. بنابراین توصیه می شود ناحیه تناسلی را روزانه به وسیله شامپو بچه شستشو دهید. نظافت این ناحیه در موقع عمل تا 2 روز بعد از آن بسیار ضروری می باشد و از بروز قارچ و عفونت جلوگیری می کند.

 

5- رابطه جنسی

این نکته بسیار مهم می باشد که بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی تا 40 روز از داشتن رابطه جنسی خودداری نمایید و یا اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید، از ژل روان کننده استفاده کنید تا از فشار بر روی بخیه ها خودداری شود.

  عمل لابیاپلاستی در شرق تهران

دوره نقاهت عمل جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

دوره نقاهت بر اثر نوع جراحی انجام شده متفاوت می باشد و بعد از 3 تا 4 ماه امکان بهبودی وجود دارد. بسیاری از پزشکان توصیه می شود 1 هفته کار را کنار گذاشته و از نشستن طولانی مدت خودداری نمایند.

 

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در شرق تهران چه ویژگی دارند؟

برای عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس متبحر و حاذق بودن متخصص بسیار حائز اهمیت می باشد. پزشک باید اطلاعات کافی در مورد اعصاب و عروق خونی داشته باشد، زیرا عوارض آن می تواند جبران ناپذیر باشد. یک پزشک متخصص برای لابیاپلاستی در شرق تهران در زمانی در لیست بهترین جراحان قرار می گیرد که ضمن حفظ اعصاب و عروق خونی بیمار، آثار بعد از جراحی در بدن بیمار باقی نماند.

 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس

  • شکل و فرم لابیا مینور بیمار
  • تکنیک هایی که در جراحی انجام می شود
  • مواد مورد استفاده ئ ابزارهای جراحی
  • میزان برش های مورد نیاز در جراحی
  • همراه شدن دیگر جراحی ها با عمل جراحی لابیاپلاستی
  • محل انجام عمل لابیاپلاستی

2 پاسخ

  1. سلام من همیشه دنبال ی دکتر خوب برا لابیلاپلاستی بودم و دوستم شما رو معرفی کرد. واقعا توی کارتون حرفه ای هستید ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *